| DidiChanx3 a întrebat:

Hey ^.^ vreau un film de groaza da care sa fie de groaza mersi happy

Răspuns Câştigător
| baNutzZu a răspuns:

Incearca filmele :The Chainsaw 3D, Mama, Warm Bodies, Carrie, Evil Dead, Maniac. Daca nu te sperie nici astea atunci inseamna ca esti neinfricat happy

| Mwha a răspuns (pentru baNutzZu):

Mama nu e horror ( nu m-a speriat de loc ), iar Warm Bodies nici atat, e mai mult romance... Carrie, n-am stiut ca exista filmul, dar am cartea si nu e foarte horror, e genul filmelor mai vechi. Evil Dead ce sa zic, nu este cel mai horror film pe care l-am vazut, The Chainsaw 3D, e mai mult Thriller, adica cu batai... si atat am avut de zis, nu inteleg de ce ai primit funda.

| Mwha a răspuns (pentru baNutzZu):

Nu meriti funda, NENE!

| baNutzZu a răspuns (pentru Mwha):

Prietene. cred ca esti. mda. Carrie vezi ca este film aparut acum 2013. tu cred ca ai cartea filmului din 1974 sau ceva de genu... Daca tie nu ti se par de groaza nu inseamna ca altor persoane li se intampla la fel. Peace \m/

| baNutzZu a răspuns (pentru Mwha):

Ma baiatule. lasa-ma. crezi ca eu postez pentru funda? nu ma ajuta cu nimic. doar imi spun parerea aici. intru cand ma plictisesc si incerc sa ajut diferite persoane. nu stau sa alerg dupa funde cum dai tu de inteles ca faci!

| Mwha a răspuns (pentru baNutzZu):

Prietenas, nu meriti funda. Alea nu-s filme horror. Ce naiba, Warm Bodies!?

| Mwha a răspuns (pentru baNutzZu):

Pentru mine funda = M-ai ajutat. Ce crezi ca fac cu fundele, mi le pun in piept?

18 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Mama nu e horror, incearca Exorcista sau The ring.

| DidiChanx3 explică (pentru Mwha):

Le-am vzt exorcist nyu mi se pare de groaza da ring ii fain mai ales 2

| Mwha a răspuns (pentru DidiChanx3):

Ok... The shrine ai vazut? The conjuring? Se pare ca esti un mare fan al filmelor horror big grin

| 0x11111051 a răspuns:

Mai sus sunt niste filme pentru copii mici.

Tu la sigur n-ai privit filmul Final Destination 5

| DidiChanx3 explică (pentru 0x11111051):

Le-am vzt pe toate mai putin pe 6 la care av vzt numai traileru sincer mi se pare ca-i mai mult actiune

| 33stefy21 a răspuns:

Orfana

| DidiChanx3 explică (pentru 33stefy21):

L-am vzt i fain happy adica faza cum Ester arata de 9 ani si are peste 30 apoi ca vrea sa omoare toata familia oh go on

| baNutzZu a răspuns:

Iti sugerez Drag Me To Hell happy. e de groaza. nu ai cum sa nu te sperii la el.

| DidiChanx3 explică (pentru baNutzZu):

L-am vzt de 2 ori sincer nu mi s-a parut de groaza happy mai mult sincer comedie ( faza cu capra vorbitoare, baba care vomita pe fata si care mereu o trege de par laughing )

| Elly_Elenaa_1994 a răspuns:

The Conjuring si evil dead

| eeu619 a răspuns:

Incearca The Human Centipede(nu e chiar de groaza, dar a fost interzis in America pentru. nu stiu ce chestie), dar daca chiar vrei sa ramai traumatizat/a incearca evil dead, e un film de groaza de nota 10, nu poti dormi noaptea de la el.
Funda? plz