| daniT99 a întrebat:

Hi!
Am descoperit de curand seria naruto si m-a pasionat atat de tare incat am citit si manga si am vazut si anime-ul(atat naruto, cat si naruto shippuuden). Intrebarea mea este daca s-a terminat cumva seria, deoarece am observat ca manga se termina la capitolul 700, iar animeul inca continua( stiu ca animeul va continua pana cand va prinde manga din urma, deci se va sfarsi si el mai devreme sau mai tarziu). Si daca s-a terminat naruto[shippuuden], atunci va aparea cumva naruto akkipuuden?

Multumesc si funda!

Răspuns Câştigător
| M0scraciun a răspuns:

Nu...o sa se faca boruto cica... da nu va fi facut de kishimoto si va mai aparea si ceva cu itachi

1 răspuns:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Din cate am inteles nu va aparea akkipuuden