| DedeNH a întrebat:

Pentru cei ce au citit seria manga din Naruto Shippuden, stiti cu cine o sa ramana Naruto pana la urma?

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Daca mai traieste pana atunci canici nu s-a terminat razboiul laughing iar anime-ul...l-am lasat balta.Prea multe filliere chatterbox

2 răspunsuri:
| ElleAhx a răspuns:

Inca nu se stie, nu e ca si cum manga ar fi ajuns la final...

| Gtxman a răspuns:

Manga e inca in razboi si se pare ca Madara a activat Tsukuyomi Infinit. Sasuke a activat Susanoo care-i protejeaza de tehnica lui Madara.
In anime: Perioada aia de "filler" s-a terminat si acum a reinceput razboiul.