| SolerY a întrebat:

Hi TPU! Care este serialul vostru preferat si ce alte seriale ati mai recomanda?

Răspuns Câştigător
| Rihanna18 a răspuns:

The Vampire Diaries este serialul meu preferat!

Iti recomand :
Pretty Little Liars
Ghost Whisperer
Supernatural
Teen Wolf
True Blood
Gossip Girl
One Tree Hill
The Secret Circle
Once Upon A Time
Twilight
Angel
Fallen

Vizionare Placuta!

6 răspunsuri:
| TheBestLife a răspuns:

Lie to me! pur si simplu... e super!

Răspuns utilizator avertizat
| AriannaAri a răspuns:

Buna,
serialele mele preferate sunt: Ghost Whisperer si The Vampire Diaries.
Ti-as mai recomanda Supernatural si The mentalist.

Pa, pa.

| skrillex79 a răspuns:

Serialul meu preferat este ''Mesaje de dincolo'' happy.Nu stiu ce seriale sa iti recomand.

| Huruse a răspuns:

Eu prefer serialul NCIS:Ancheta militara (imi plac mult mai mult serialele politiste).E chiar bun, crime, putina drama si e presarat cu comedie (personajele sunt incredibile). Daca esti fan seriale gen NCIS ai putea incerca pe AXN, sunt destul de multe, iar daca preferi altceva, gen seriale SF poti privi Merlin (si acesta imi place). Sunt oricum tot felul de seriale. Banuiesc ca nu vrei sa ti se recomande telenovele (LE URASC), caci ai fi specificat in intrebare.

| Giuliaaa282 a răspuns:

Heyy! Serialul meu preferat este Pariu cu viata si ti-l recomand!