| JoDenVille a întrebat:

Hm.era un desen acum cativa ani pe Minimax.era un raufacator. si 3 copii care aveau diferite sarcini. era undeva in galaxie si nu stiu cum se numea crying nu am mai gasit deloc pe net...

Răspuns Câştigător
| koko a răspuns:

Odisea virtuala cumva?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Powerpuff Girls?

| Frrramboise a răspuns:

Aaha... odiseea virtuala. mi-e atat de dor de ele (pe langa povestiri din cripta, simsala grimm si altele la care ma uitam inainte si dupa sc )

stie cineva unde le-as putea vedea pe net?

| JoDenVille explică:

Mersiiiiiiii mult koko love struck

| JoDenVille explică:

Pacat ca nu l`am gasit online sad chiar imi placea. fata de unele desene...

| JoDenVille explică:

Rainbow ...scrie simsala grimm online. si gasesti unele episoade. dar odiseea virtuala nu am gasit crying chiar era superb sad