| Shaniquablackgirlro2005 a întrebat:

Https://youtube.com/shorts/L28Y3R9x5pQ?feature=share Am facut un videoclip acum cateva zile dar nu stiu cuvintele, nu inteleg romana pe tik tok. Eu nu sunt chiar roman, sunt afro american cu tata roman, vorbesc engleza. Puteti traduce sau explica ceva ce inseamna cuvintele? Am pus filme si seriale ca e din dragonul american. Inca ma uit la desene animate si am 18 ani in august 11.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu îți bați joci de noi? Numai trimite astfel de prostii!

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru anonim_4396):

*said the guy who is looking for Inna's-a$$!*

| ZokoZEW a răspuns:

You see your mouth smells, wash a little, my locomotive smells your mouth, what do you think haha.

| Shaniquablackgirlro2005 explică (pentru ZokoZEW):

Thanks, but I don't hear locomotive, I hear contopurnita with Romanian t (tz) but thanks, it helped me