| pwp a întrebat:

Ian Somerhalder si Nina Dobrev sunt impreuna in realitate?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
25 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Nu.Nu sunt impreuna. Ian e cu o urata care nu face de el:((
Uite-i aici impreuna: http://www.imagebam.com/image/a0de3769749708 iar Nina din cate stiu e singura:)
Macar de s-ar infiripa ceva intre ei pentru ca sunt frumosi amandoi:x

| nuamnuvreau a răspuns:

Eu am auzit ca momentan nu sunt impreuna dar ca inainte de inceperea filmarilor pentru The vampire diaries au fostwinking

| BreeTanner a răspuns:

Nu sunt impreunabig grin! Dar lui Ian ii place mult sa lase impresii din asteahee hee. Sa flirtezebig grinNici Paul nu e impreuna cu Nina, Paul are iubita de ceva timp. Mie mi-ar fi placut ca Paul sa fie impreuna cu Ninabig grin.

| micutadhampir a răspuns:

Si-au petrecut impreuna Craciunul, apoi Ziua indragostitilor. Asta am observat urmarindu-le conturile de Twiter. Poate nu au o relatie serioasa, dar cred ca ceva-ceva tot e.

| Baky a răspuns:

Am citit in revista Bravo ca Nina astepta ca Ian sa o ceara de nevasta!

| paullynna a răspuns:

Nu, nu sunt, sunt doar buni prieteni.

| paullynna a răspuns:

Nu, nu sunt, sunt doar prieteni foarte buni dar presa mai exagereaza.

| Deiysucza a răspuns:

Apropo de Paul:Interpretul lui Stefan Salvatore din "Jurnalele vampirilor" a profitat că toată atenţia era îndreptată asupra nunţii regale şi a decis să facă şi el acest pas în secret. Paul Wesley şi iubita lui, actriţa Torrey DeVitto din "Pretty Little Liars" au mers şi s-au căsătorit fără să ştie toţi apropiaţii săi. Cei doi s-au cunoscut în 2007 când au jucat împreună în filmul "Killer Moovie".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu cred, adica nu iese cu prietena cat iese cu Nina si am citit ceva pe net ca reporterii cred ca ei sunt impreuna. Asa ca ei stiu mai bine pentru ca se tin toata ziua dupa ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ian nu mai este cu blonda aia urata.In momentul de fata este cu Nina.Stiu asta din surse sigure.Adica de la cineva apropiat Ninei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paul Wesley e casatorit asa ca nu sunt impreuna, da in legatura cu faptul ca sunt impreuna sau nu, sunt de acord cu tine, e prea mare diferenta de varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.blogvedete.com/2010/11/09/poze-nina-dobrev-si-ian-somerhalder/ uita-te si vezi ce crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt impreuna. Ei sunt atat de buni prieteni incat s-au surprins poze cu ei si in afara platourilor de filmare, insa nu sunt impreuna, totusi ar face un cuplu frumos.Nu credeti?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate ca Ian si Nina sa fie impreuna dar in realitate Paul, Nina si Ian sunt cei mai buni prieteni(asta a declarat Paul), desi colegii de pe platou spun ca Paul si Nina stau des impreuna si filtreaza amandoi...Ar fi frumos daca ar avea o relatie

Alte răspunsuri
| KristinnaKr a răspuns:

HEI...vad ca ai dat deja fundita, dar vreau sa te lamuresc.
Eu sunt o mare fana a lui urmaresc si serialul, am citit si toate cartile si crede-ma te rog...da ei sunt impreuna...ei neaga dar au fost surprinsi in mai multe poze care aratau foarte clar acest lucru. Dar nu numai asta, dar am cautat foarte mult si asa este sunt impreuna si sa stii ca Paul(Stefan) este intr-o relatie. Din contra, are o casnicie este casatorit!

| Dotz a răspuns:

Sunt impreuna! A publicat in BRAVO.

| FreeDjDany a răspuns:

Da chiar sunt impreuna. Funda?

| pwp explică (pentru FreeDjDany):

Intrebarea e din 2010 laughing

| IriiDouaPuncteIccs a răspuns:

Hei,
- Din anul 2010 este iubita co-protagonistului Ian Somerhalder, Damon Salvatore din Jurnalele Vampirilor. -
Presupun ca da, sunt impreuna in realitate happy acum, insa inainte nu.

| pwp explică (pentru IriiDouaPuncteIccs):

Acum nu mai e niciun dubiu ca sunt impreuna happy
Dar in 2010 doar presupuneau fanii...atunci chiar nu erau.
Oricum, multumesc de raspuns happy

Alte răspunsuri