| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte tare serialul "Ingeri Pierduti" de pe Acasa TV, iar ieri (10/12/2013) a fost sfarsit de sezon. Am cautat pe net dar nu am gasit detalii care sa ma ajute sa stiu daca sezonul 2 o sa mai existe.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va mai fi al doilea sezon, din câte am înțeles e problemă cu bugetul.
În schimb va începe o altă telenovelă românească „O nouă viață" de pe 17 Decembrie parcă. Sper că te-am ajutat. Mult noroc.

2 răspunsuri:
| stefania94 a răspuns:

Nu o sa se mai continue. incepe alta telenovela romaneasca

| anonim_4396 explică (pentru stefania94):

Am auzit ca o sa fie un nou film/serial ''O viata noua'' sau ''O noua viata'' dar credeam ca nu o sa fie in loc de ''Ingeri Pierduti'' :'(