| Nobodyy a întrebat:

Imi poate spune cineva la ce interval s-au facut filmele din Naruto si Naruto Shippuden? Adica cam pe la ce episoade au aparut si cate sunt. funda clar big grin

2 răspunsuri:
| kumichan a răspuns:

Naruto are 220 de episoade fiecare are 21.10 sau 23.10 minute si este vorba de un baiat pe nume Naruto Uzumachi care are in el inchisa o bestie si de asta este urat de toti sateni El face echipa cu un baiat pe nume Sasuke Uchiha a carui familie a fost distrusa de fratele lui mai mare Itachi, in echipa mai este si o fata pe nume Sakura de care Naruto este indragostit dar ea este indragostita de Sasuke.Si filmul se bazeza pe misiunile pe care acestia le for avea impreuna dar mai tarziu pe la episodul 85 Sasuke paraseste satul si Naruto vrea sa-l readuca inapoi actiunea continua pana cand Naruto vazand ca este prea slab pleaca sa se antreneze.Continuare este in Naruto Shippuden care inca nu stiu cate episode are deorece inca se mai adouga si este vorba despre luptele pe care le va avea Naruto cu diverse personaje pentu al aduce pe Sasuke inapoi si inceperea celui de-al 3 razboi ninja un episod are 23, 10 minute.Le poti vedea pe animekage suptitrate in romana.

| kumichan a răspuns:

Si dupa cate am uzit dupa ce se termina Naruto Shippuden va incepe Naruto Ahippuden dar asta e doar un zvon nimic concret