| SkilletFanAlex a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie niste filme horror? Dar daca se poate din alea cu spirite, morti, case bantuite, nu cu criminali sau din alea cu mult sange ca nu imi plac.

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Hai sa-ti spun eu care m-au speriat cel mai mult. dragg me to hell, insidious, haunting in connecticut, the others, unborn, si cu zombie mi-a placut dawn of the dead, intoarcerea mortilor vii 3, dance of prom (sau asa ceva) nu mai stiu sigur cumse numea., the hauting in winchesterhouse, insa insidious e misto rau de tothappy aa si mai este si the hole, te poti uita si la an american wewrwwolf at parislaughing este cu varcolacibig grin probabil il stii.cu toate ca e cam vechi mie chiar mi-a placut. the shining, the rite, the grudge, the ring, the exorciser.

hai ca ti-am dat multe chiar ai la ce sa te uitihappy

le-am selectat pe cele mai bune

eu recomand sa downladezi insidious

13 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

Mirrors 1 si 2, boogye man, oase fragile

| fuckThisLife a răspuns:

Bloody mary

| AleAnyo a răspuns:

Misterul Gemenilor. Nu m-am uitat la el, dar am tot auzit ca e de groaza si asa mai departe. Oricum, filme Horror fara sange nu se prea poate...

| Geani96 a răspuns:

Aici gasesti cate vrei http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-case-bantuite/
Dar eu iti recomand sa vezi The Haunting in Connecticut! :)

| MaxiValau a răspuns:

Vad ca ai curajlaughing
nu stiu ce filme sa-ti recomand, dar e vineri seara pe discovery channel, la fenomene stranii. incepe de la 10 si tine pana la 12

| sergiuk11 a răspuns:

Eu iti recomand ScaryMovie 2 si 3

| dyana_6840 a răspuns:

Amurg e un film bun cu vampiri

| Mandy4105 a răspuns:

The orphan

| Slip a răspuns:

Stay alive e vechi dar e foarte fain happy

| OannnaM_3053 a răspuns:

Le Fantome Du Louvre, 1408, The Ghost. FunditzzA`?love struck

| Ninjely a răspuns:

Sall! pe DiscoveryChannel este o emisiune bazata pe fapte reale cu fantome, demoni etc... se numeste,, Fenomene stranii" funda?

| yonela_9824 a răspuns:

Room 408