| Marius022013 a întrebat:

Imi puteti recomanda un serial cel putin la fel de bun ca primul sezon din True Detective?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Killing, Fargo, Murder In The First, Secrets And Lies, dar există și unul care le surclaseză pe toate (inclusiv True Detective cu întreg sez.1), deci de neratat:Sense8 (2015-/are deja și sez.2 confirmat # enjoy!)

| Marius022013 explică (pentru faramatania):

Ma uit la sense8 si daca imi place ai funda big grin

| faramatania a răspuns (pentru Marius022013):

Eu l-am descoperit abia aseară și am văzut cam jumătate din sez.1.Concluzia mea:cel mai bun serial din acest an.Vizionare plăcută!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Killing e pe-aproape.
https://www.youtube.com/watch?v=u9av38iK_Y0

| madalinfindrihan a răspuns:

TVD {THE VAMPIRE DIARIES TOATE SEZOANELE 1-7 AL 7-LEA INCEPE ACUM IN OCTOMBIRE} Si The Originals sezoanele 1-2 al treilea incepe acum in octombrie. Bafta

| Marius022013 explică (pentru madalinfindrihan):

Astea sunt rahaturi despre si cu adolescenti...

| Anonymous67 a răspuns:

Dupa parerea mea.(Si a IMDB-ului) Cele mai bune sunt Game of Thrones, Breaking Bad si The Walking Dead... Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Marius022013 explică (pentru Anonymous67):

Multumesc,dar handicapat nu sunt, stiu sa caut si eu pe IMDB

| Anonymous67 a răspuns (pentru Marius022013):

Mda? Atunci dc nu ai cautat seriale acolo si ai pus aici intrebare?

Si app... Am spus si "dupa parerea mea" ..Deci practic ti-am recomandat niste seriale.