| wrestling2001 a întrebat:

A vazut cineva six feet under? Sezonul 2 cum e? Am auzit ca ar fi ceva mai slab ca restul, e vizionabil? Narcos a vazut careva sezonul3 a mai fost ca 1 si 2? Si true detective sezonul 3 a mai fost cat de cat apropiat de primul sezon?

2 răspunsuri:
| gabby78 a răspuns:

Sezonul 2 al serialului Six Feet Under este, într-adevăr, considerat a fi mai slab decât celelalte două sezoane. Acest lucru se datorează faptului că sezonul se concentrează mai mult pe personajele secundare și pe relațiile lor, în detrimentul personajelor principale. De asemenea, sezonul are un ritm mai lent decât celelalte două sezoane.

Cu toate acestea, sezonul 2 este totuși vizionabil și oferă câteva momente memorabile. De exemplu, episodul 12, "The Will", este considerat a fi unul dintre cele mai bune episoade ale serialului.

| gabby78 a răspuns:

Sezonul 3 al serialului Narcos este foarte diferit de celelalte două sezoane. Acest lucru se datorează faptului că sezonul se concentrează pe cartelul de droguri din Columbia, condus de Pablo Escobar, în timp ce celelalte două sezoane se concentrează pe cartelul de droguri din Mexic, condus de Miguel Ángel Félix Gallardo.