| daniella9805 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog cateva filme pe care le.as putea viziona cand va veni sa doarma prietena mea cea mai buna la mine.
va multumesc:X

6 răspunsuri:
| cudyu007 a răspuns:

Van wilder american pie... astea le-am urmarit cu prietenii mei impreuna si am ras vreo 3 4 zile dupa tonguelaughing dar mai sunt si de exemplu kung fu panda sau home alone. stea sunt comedii ca banuiesc ca astea va plac

| MalinaAndreea a răspuns:

Daca vreti sa va amuzati eu va recomand:Big mama house 2; 13 going on 30; 2 pupeze albe; ala micu`; are we done yet?(i-am dat de capat?); mai e mult pana ajungem?

Actiune:Aeon Flux; soimul de argisnt; stapanul inelelor1, 2,3; Ce vraji mai fac fetele;

Horror:FALCI; SAW;

| robinho17 a răspuns:

Scre4m.adica Scary Movie 4.va puteti speria dar si radetongue

| RoXxyy a răspuns:

`Just Go with It `love struck
e superb love struck Eu l`am vazut la cinema

| GlamCelebrity163 a răspuns:

Home Alone 1, 2, 3,4; The Lord Of The Rings,Hannah Montana:The Movie, Marmaduke, Cats and Dogs 2:The Revenge of Kitty Galore, Lassie,