| Deliaaa24 a întrebat:

Imi puteti spune cateva filme cu copii emo, gen Suicider Room?

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Nu-i emo, la naiba.Doar avea depresie...
Mie imi plac filmele care au la baza un individ cu probleme,sa zic asa,iar dintre cele urmarite de mine iti propun : Chatroom,Prayers for Bobby,The art of getting by,It's ki.nd of a funny story,Little miss sunshine, Girl Interrupted, Restless, Prozac Nation, The Virgin Suicides, Speak, Submarine, Maniac...Merge si Wristcutters:A love story si Control.

6 răspunsuri:
| ByMine a răspuns:

Mai este si "The suicide room" dar nu l-am gasit doar subtitrat in engleza

| pistika a răspuns:

Scoala de emo sau Academia nu mai stiu sigur

| Deliaaa24 explică (pentru pistika):

Nu gasesc nimic.
Ai putea sa-mi dai un link?

| pistika a răspuns (pentru Deliaaa24):

Nu mai stiul linkul l-am vazut aproximativ acum 5-6 luni thinking

| Deliaaa24 explică (pentru pistika):

Aaa... sad

| Deliaaa24 explică (pentru pistika):

Aaaa sad...