| AylinPSN a întrebat:

Imi puteti spune ce sezon si ce episod este in scena de la minutul 1:25 din Vampire Diaries https://www.youtube.com/watch?v=Fzq9PoULKgI

4 răspunsuri:
| Lauraaa16 a răspuns:

Nu are nici o treaba ce link ai trimis tu aici? este un simplu colaj din mai multe episoade si puse la un loc ..ca si cum Elena ar fi insarcinata.e pur si simplu un fake! Oricum acele episoade sunt inainte ca Elena sa devina vampir deci pana in sezonul 3 happy Bafta!

| AylinPSN explică (pentru Lauraaa16):

Eu stiu ca e fals, vreau sa stiu care episod e din minutul 1:25!

| Lauraaa16 a răspuns:

Aa, cred ca e la inceput cand afla ca stefan e vampir.din primul sezon pe la episodul 5 incolo nu mai tin minte