| Etro a întrebat:

Imi puteți spune niste seriale care sa conțină :bad boys(băieți care sunt rai sau perverși cu fetele dar in realitate le plac), fantasy, school, orice altceva și sa fie romance?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Printul din bel air

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce îți mai plac perverșii ție happy în realitate le cam duc la Red Light discrict unii din ei...
BEWARE!

| kikomojojojo a răspuns:

Skam care mă uit acum la el sunt la al 3-lea sezon din 4 nu prea îmi place 3 da mna 2 fost bomba?, am înțeles că sex educațional e frumos nu știu dacă e cu băieți f*ck boys dar se poate și eu caut îmi place sa vad cum oamenii se transforma practic când se îndrăgostesc? sau sa vad băieți mișto care știu ba frate să vorbească cu o fata nu fa stai că te f?, un film care mi-a plăcut dar e puțin cam Sf caută despre el(caută despre toate daca nu ști poate poate?) poate te gâdilă la ureche se numește i'm number four e vechi da mna mișto am văzut blue lagoon awaking 2012 frumos romantic uni spun că e pentru visători dar nu înțeleg de unde atâta tristețe? altul mișto comic romantic e cu Jessica Alba se numește Charlie talisman m-am rahat pe mine de râs cu el? hmm poate ai auzit de after pe mine mă cam enervează sincer când o fata pune un băiat mai sus de orice dar fiecare cu gusturile lui nici nu l-am văzut pe tot dar înțeleg că e bun dar cel mai frumos film care l-am văzut anul ăsta până acum a fost five feet apart este super am plâns e emoționant nu prea îmi place să plâng așa dar mi-a tras o palmă la realitatea și totuși să nu mai fiu așa dură și să înțeleg că doar o viață am deci a fost frumos știu că am vorbit mai mult de filme dar singurele seriale așa care le-am urmărit sunt teen Wolf (îl ador) jurnalele vampirilor? sau Naruto? pe niciunele nu am apucat sa le termin ce problema am de mă plictis nu stiu că doar îmi plac? nu prea le am cu romantismul daca ai mai găsit ceva și te uiți să lași com la comul tău că trebuie să îl văd și euuuuu? am mai văzut filme mișto dar sunt atateeeea?