| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie numele filmului care...cred ca era cu vampiri, e mai vechi filmul, din cate imi aduc eu aminte, incepea in razboi, si un militar pe cale sa moara isi pune sangele intr-o butelcuta, prietenul militarului daca pune la o intrare putin din acel sange vampirii numai pot trece prin acea usa, fug de intrarea aceea, ceva de genu, numai stiu sigur, apoi mai departe o fata face ceea ce facea si amicul militarului, si la sfarsit imi amintesc cum se termina filmul: fata pleaca din oras si inainte sa se urce in autobuz, pune putin sange la usa autobuzului si la urmatoarea statie, un vampir simte si nu se urca in autobuz, funda

2 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Vampirul Lestat

| manufactured a răspuns (pentru DeeaV):

Nu, nu acela, nu imi adic aminte sa fi fost un actor cunoscut in film