| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un film foarte foarte inspaimantator? este seara si vreau sa mi se faca foarte frica chiar si de umbra meabig grin
N am trait niciodata asa ceva iar in viata vreau sa traiesc tot ce e posibilhappy
Multumesc.
Aa si daca se poate si un link ar fi supeRhappy

9 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"The Grudge"

| Allrc24 a răspuns:

Nu e nimic placut in a fi ingrozit de cevastraight face

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

The Texas Chainsaw Massacre toate volumele de la 1 - 6

| dezeu93 a răspuns:

Iti pot spune eu cateva.
1) The last exorcism
2) Mirrors 2
3) Trage-ma in iad

Fundabatting eyelashes!

| lupuletz90 a răspuns:

The Haunting in Connecticut

| mihaela1990 a răspuns:

Exorcistul :-s ultimul film aparu, sau paranormal activity :-s Nu sunt foarte de groaza, dar nu am mai putu sa dorm 3 nopti singura gandindu-ma la filmele aleasad

| AndreiHD a răspuns:

Don't Be Afraid of the Dark (2010).

| anonim_4396 explică (pentru AndreiHD):

Am vazut peste jumatate din film si din pacate e foarte plictisitor...

| dragosik a răspuns:

Cele mai de groaza filme pe care le'am vazut eu sunt : Stay Alive si A haunting in saleem. Il prefer pe al doilea mult mai interesant decat primul, dar si primul e infricosator happy. Funda daca te'am ajutat big grin