| Shirooo a întrebat:

Imi sfatuiti un anime dragut?
(Nu alea extrem de cunoscute gen naruto, death note, fairy tail, etc...)

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Death parade.

| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ

★Un anime dragut...multe sunt dragute,...m-ar fi ajutat mai mult sa spui un gen de anime, ceva. In fine.

★O sa presupun ca vrei anime-uri romance sau anime-uri fara gore, sex si violence deci ...ar fi asa:

★1.Romance:
★Romeo x Juliet
★Hyouka
★Soredomo Sekai
★My Little Monster

★2.Ecchi - Seria To Love Ru
★To Love Ru
★Motto To Love Ru
★To Love Ru Darkness

*ecchi = deocheate*

★3. Cu actiune. Anime-uri frumoase, cu o poveste mare dar fara gore *lucruri scarboase*

★Ar fi asa:

★Sword Art Online 1 si 2 *sezonul 3 Underworld apare la sfarsitul lui 2015, inceputul lui 2016*

★Owari No Seraph *sezonul 2 prin octombrie...cam asa*

★Akame Ga Kill -acesta are sange

★Zetsuen No Tempest *este psihologic. Daca poti sa-l intelegi atunci este foarte frumos.*

Succes! ✌

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Akame Ga Kill
si Soredomo Sekai la care ma uit acum