| DanteR a întrebat:

In anii 2000 era un film interesant pe a+ adica minimax dupa ora 8 seara, animaxul de azi, pe atunci erau si filme, si desene.
Dar era un film politist interesant cu 2 politisti sau detectivi care foloseau o masina a timpului sa se intoarca cu o zi in trecut sa impiedice crima din a avea loc iar cand se intorceau in prezent totul era in regula.
Cum se numea filmul acela si unde il pot gasi?
Imi amintesc ca era ceva de genul universuri paralele sau ceva de genul...
Ofer o funda frumoasa pentru raspuns frumos happy

1 răspuns:
| arica a răspuns:

Se numea dacă mai ţin eu minte universuri paralele