| melanya a întrebat:

In anul 2003 am văzut un film, iar acum aș dori să îl revăd, dar nu îmi amintesc numele filmului, nici cum se numea vreun actor.
Îmi amintesc în schimb acțiunea: o familie cu doi copii și un al treilea copil (prieten de familie cu ei) pleacă într-o excursie într-un loc pustiu, într-un oraș părăsit. În apropiere de acel loc văd o benzinărie de care avea grijă un bătrân.
Ei încearcă să plece din acel oraș părăsit, dar o forță nevăzută îi împiedică. Un camion vechi din orașul părăsit se mișcă singur și se așează în calea mașinii lor. Până la urmă ei rămân în apropiere de orașul părăsit și au grijă de benzinăria unde era bătrânul.
Dacă știți cum se numește filmul, vă rog să îmi spuneți.

1 răspuns:
| 1234568807 a răspuns:

Pai ti-ai adus aminte dupa 20 de ani ca ai vazut un film?