| ☁miss εïзutterfly☂ a întrebat:

In breaking dawn, renesmee ajunge la maturitate si se cupleaza cu Jacob, sau twilight saga se termina cu renesmee mica? Breaking Dawn este sigur ultima carte din serie? Dau fundita celui care raspunde la ambele intrebari big grin

Răspuns Câştigător
| Havin a răspuns:

Renesmee ajunge la maturitate si se cupleaza cu Jacobbig grin...Si da...Breacking Dawn este ultima carte din serie.

7 răspunsuri:
| Kira9747 a răspuns:

Nu stiu cant de mult creste Renesmee, insa am auzit ca stephanie mayer a scris sau ca vrea sa scrie si o a 5-a carte din perspectiva lui edward, insa aici sunt doua variante:
1. Stephanie Meyer atrecut printr-o perioada grea si a scris cartea si Edward vrea sa o omoare pe Bella ceea ce ar fi cam absurd, sau ca nu a scris-o tocmai din cauza asta
2. urmeaza sa o scrie dupa ce se linisteste si crede ca poate continua

P. S. a scris gazda si noua si scurta viata a lui bree tanner insa nu a scris midning sun

| Grimalkin a răspuns:

Am inteles ca ar mai fi o carte, MIdnight Sun, scrisa din perspectiva lui Edward. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm pai... O sa scrie nu numai una ci mai multe carti din perspectiva lui Edward(reluand seria )si se gandeste sa mai scrie si din perspectiva lui Renesmee asa ca e posibil sa continue seriabig grintotusi mie mi se pare ca perspectiva Bellei este CEA MAI TARE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zori de zi este ultima carte din colectia saga twilight si Renesmee nu ramane mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se termina cu renesmee mica dar era deja cu jacob si mai sunt si altele online din perspective diferite

| ChloeS a răspuns:

Cartea se termina cu renesmee mica. Si da este ultima din seria asta. Din midnight sun Steph a scrie doar 12 capitole. happy

| bluestar a răspuns:

Seria se termina cu renesmee mica. (dupa ce toate incidentele cu volturii se termina)
breaking dawn este ultima carte.