| dyanna0609 a întrebat:

In ce filme/seriale a mai jucat florencia bertotti(nini)? dau fundalove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Igualita a mi
Aylin

Nini (TV series)
Nicolás Zampano / Nina 'Nini' Gómez
– Episode #1. 128 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano
– Episode #1. 129 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano
– Episode #1. 127 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano
– Episode #1. 126 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano
– Episode #1. 125 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano
See all 129 episodes »

Floricienta (TV series)
Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente
– Episode #2. 1 (2005) … Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente
– Floricienta (2004) … Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente
– Episode #1. 154 (2004) … Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente

Los pensionados (TV series)
Florencia (uncredited)

Son amores (TV series)
Valeria Marquesi
– Episode #2. 1 (2003) … Valeria Marquesi
– Episode #1. 1 (2002) … Valeria Marquesi

Culpables (TV series)
Sofía (2001)

Déjala correr
Belén

Luna salvaje (TV series)
Sol
– Episode #1. 1 (2000) … Sol

Verano del '98 (TV series)
Dolores 'Lola' Guzmán
– Episode #3. 1 (2000) … Dolores 'Lola' Guzmán
– Episode #2. 1 (1999) … Dolores 'Lola' Guzmán

Mala época
Connie

El faro
Aneta

De corazón (TV series)
Vicky (1997)

90-60-90 fotomodele (TV series)
Veronica
– Episode #1. 1 (1996) … Veronica

Dulce Ana (TV series)
Daughter of Fabián
– Episode #1. 1 (1995) … Daughter of Fabián

Hide
Soundtrack (2 titles)
Nini (TV series)

Floricienta (TV series)
– Floricienta (2004) (performer: "1, 2, 3", "Mi Vestido Azul", "Y asi sera", "Porque", "Kikiriki", "Chaval Chulito", "Y la Vida", "Tic Tac", "Los niños no mueren", "Ven a Mi", "Quereme solo a mi", "Pobres Los Ricos")
– Episode #1. 154 (2004) (performer: "1, 2, 3", "Mi Vestido Azul", "Y asi sera", "Porque", "Kikiriki", "Chaval Chulito", "Y la Vida", "Tic Tac", "Los niños no mueren", "Ven a Mi", "Quereme solo a mi", "Pobres Los Ricos")
– Episode #2. 5 (performer: "Corazones Al Viento", "Que Esconde El Conde", "Flores Amarillas", "Un Enorme Dragon", "A bailar", "Cosas Que Odio De Vos", "Ding Dong", "Hay Un Cuento", "Te Siento", "Vos Podes")

Hide
Music Department (1 title)
Floricienta (TV series) (soundtrack - 2 episodes)
– Floricienta (2004) (soundtrack)
– Episode #1. 154 (2004) (soundtrack)

Hide
Producer (1 title)
Nini (TV series) (producer)

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Igualita a mi

Aylin

Nini (TV series)

Nicolás Zampano / Nina 'Nini' Gómez

– Episode #1. 128 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano

– Episode #1. 129 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano

– Episode #1. 127 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano

– Episode #1. 126 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano

– Episode #1. 125 (2010) … Nina 'Nini' Gómez/Nicolás Zampano

See all 129 episodes »

Floricienta (TV series)

Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente

– Episode #2. 1 (2005) … Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente

– Floricienta (2004) … Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente

– Episode #1. 154 (2004) … Florencia 'Flor' Fazzarino-Santillán Valente

Los pensionados (TV series)

Florencia (uncredited)

Son amores (TV series)

Valeria Marquesi

– Episode #2. 1 (2003) … Valeria Marquesi

– Episode #1. 1 (2002) … Valeria Marquesi

Culpables (TV series)

Sofía (2001)

Déjala correr

Belén

Luna salvaje (TV series)

Sol

– Episode #1. 1 (2000) … Sol

Verano del '98 (TV series)

Dolores 'Lola' Guzmán

– Episode #3. 1 (2000) … Dolores 'Lola' Guzmán

– Episode #2. 1 (1999) … Dolores 'Lola' Guzmán

Mala época

Connie

El faro

Aneta

De corazón (TV series)

Vicky (1997)

90-60-90 fotomodele (TV series)

Veronica

– Episode #1. 1 (1996) … Veronica

Dulce Ana (TV series)

Daughter of Fabián

– Episode #1. 1 (1995) … Daughter of Fabián

Hide

Soundtrack (2 titles)

Nini (TV series)

Floricienta (TV series)

– Floricienta (2004) (performer: "1, 2, 3", "Mi Vestido Azul", "Y asi sera", "Porque", "Kikiriki", "Chaval Chulito", "Y la Vida", "Tic Tac", "Los niños no mueren", "Ven a Mi", "Quereme solo a mi", "Pobres Los Ricos")

– Episode #1. 154 (2004) (performer: "1, 2, 3", "Mi Vestido Azul", "Y asi sera", "Porque", "Kikiriki", "Chaval Chulito", "Y la Vida", "Tic Tac", "Los niños no mueren", "Ven a Mi", "Quereme solo a mi", "Pobres Los Ricos")

– Episode #2. 5 (performer: "Corazones Al Viento", "Que Esconde El Conde", "Flores Amarillas", "Un Enorme Dragon", "A bailar", "Cosas Que Odio De Vos", "Ding Dong", "Hay Un Cuento", "Te Siento", "Vos Podes")

Hide

Music Department (1 title)

Floricienta (TV series) (soundtrack - 2 episodes)

– Floricienta (2004) (soundtrack)

– Episode #1. 154 (2004) (soundtrack)

Hide

Producer (1 title)

Nini (TV series) (producer)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai jucat in dragoste la luna