| Anonymouse89 a întrebat:

In Naruto Shippuden o sa fie niste parti cand se intoarce Sasuke si o sa stea cu Sakura si o parte cand o sa o pupe pe frunte? Ca asa am vazut pe Yt laughing)) Daca o sa fie asa cam la ce episoade?

2 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Cam pe la ultimele episoade, citese manga daca vrei: http://anime3kage.info/manga/naruto-manga/

| Gutery a răspuns:

Pai si eu am vazut pe yt..stii cand? Atunci cand Naruto si Sasuke for face o ultima lupta (amandoi raman fara o mana) Sasuke isi da seama cat de "prost" a fost si ca de fapt Naruto dar si Sakura tineau mult la el..si dupa aia o sa fie faza. dupa razboi (daca il mai da odata) tot in shippuden big grin. Stiu ca nu ti.am fost de ajutor foarte mult dar am vrut sa-ti spun ceea ce stiu eu. Bye!