| Theseus a întrebat:

In Naruto Shippuuden in ce episod explica de ce a omorat-o Kakashi pe Rin?

Răspuns Câştigător
| Luckan110 a răspuns:

Nu este neaparat un episod in care sa se povesteasca doartema asta din ce stiu eu....se afla pe parcurs tot ce s-a intamplat:SPOILER ALERT! Din ce stiu eu satul Cetii a vrut sa o faca pe rin jhinchuriki-ul lu 3 cozi, iar Kakashi a ucis-o la cererea ei, ca sa evite viitoare probleme....asta e tot ce stiu eu, sper ca te-am ajutat, daca am gresit ceva sper sa fiu corectat de cineva care stie mai bine!

| ryuu a răspuns (pentru Luckan110):

Ceea ce ai spus este corect.

1 răspuns: