| xJustJuss a întrebat:

In seara aceasta vreau sa vad un film bun de actiune! Imi puteti da sugestii? [Anul sa fie 2010-2011 ] Ceva gen:"Rapirea"(adica Abstruction).

Răspuns Câştigător
| Stefania1Stefy a răspuns:

The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
Fata cu un dragon tatuat........Sherlock Holmes: A Game Of Shadows (2011)
Sherlock Holmes: Jocul Umbrelor..........Machine Gun Preacher (2011)
Misionarul războinic........Haywire (2011)
Haywire: Cursa pentru supravieţuire acestea le stiu eu mai vechi.

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Salt.

| Sarj a răspuns:

Endhiran e foarte tare! pe Youtube il gasesti:'cel mai tare film de actiune facut vreodata'...are peste 2 ore si e foarte tare.O zi buna!