| AncaAP a întrebat:

In sezonul 2 din Violettta, German o va mai iubi pe Angie? Ca vad ca atunci e tot dupa Esmeralda.

6 răspunsuri:
| iuli000 a răspuns:

Da. funda

| Ani11 a răspuns:

Pai o va iubi pe Angie, ca o cumnata. Nu prea stiu, cred ca o va iubi pe Angie, dar va realiza ca nu poate fi cu ea...si cred ca atunci cand ii este mai greu, Esmeralda va aparea in viata lui, si-l va face fericit. happy
Sper ca te-am ajutat. :3

| AncaAP explică (pentru Ani11):

Esmeralda ii un spion angajat de Jade si Matias. ii va fura banii la sfarsit si va fugi:/

| Ani11 a răspuns:

Pai da, dar pana la urma German va fi cu Esmeralda. Am vazut pe net tot sezonul 2 din Violetta. Pe spaniola, dar l-am inteles. happy

| Marginean_Razvan_1997 a răspuns:

German o va iubi pe Angie si o lasa pe Violetta la studio 21...

| Marginean_Razvan_1997 a răspuns:

Primesc funda?