| AncaAP a întrebat:

In serialul Violetta de pe Disney Channel, in sezonul 2 Esmeralda va fura banii lui German si va fugi? Angie se va casatori pana la urma cu German? Violetta afla ca Angie e matusa sa?

3 răspunsuri:
| KatnisssssssssMe a răspuns:

Violetta o sa afle ca angie e matusa sa. nu cred ca se vor casatori angie si german. gasesti toate episoadele pe net. am o intrebare totusi. asta de acum e sezonul 1 sau 2? ca sa stiyu cam cand ar tb sa apara bridgit mendler

| AncaAP explică (pentru KatnisssssssssMe):

Acum la TV e sez 1. si am vazut toate ep pe net din sezonul 1, iar german si angie nu se casatoresc. dar eram curioasa daca in sez 2 se vor casatorii...

| CostacheEmil a răspuns:

Asteapta si o sa vezi.