| Th3AbSinTh3 a întrebat:

In Supernatural nu se fumeaza, stiti daca a vorbit cineva din echipa de productie despre asta? Sunt foarte putine filme si seriale in care nu e prezent acest viciu, eu unul apreciez. (Totusi au fost vreo 2-3 episoade in care au aparut, dar atat pana acum, eu fiind la finalul sezonului 7)

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu a vorbit nimeni din producție despre acest subiect. Cel mai probabil nu s-a nimerită să fie mai multe episoade în care să se fumeze.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru OnuOnulică):

Nu e ceva intamplator, nimic n-ar trebui sa fie, dar fiind serial mai apar erori...

| Sn4k3 a răspuns:

Nu am dat atentie acestui detaliu, dar acum ca ma gandesc, chiar nu prea am vazut deloc fumat si sunt la zi cu el si pe internet vad ca nu sunt informatii. Probabil asa au vrut ei sa fie.