| Stegaroiu_Georgian_1991 a întrebat:

In the walking dead shane il impusca pe rick si de aia intra el in coma?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Cei doi instaleaza un blocaj rutier pe autostrada si dupa ce masina data in urmarire se rastoarna Rich este impuscat intai in vesta antiglont, apoi in timp ce-i spunea lui Shane ca Lori nu trebuie sa afle despre asta incaseaza glontul care il raneste.

| Stegaroiu_Georgian_1991 explică (pentru anonim_4396):

Eu asa am inteles

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stegaroiu_Georgian_1991):

Nu stiu de unde ai inteles tu asta dar te poti convinge ca raspunsul meu e corect urmarind primele 10 min ale episodului 1 sezonul 1.