| pianogym a întrebat:

In Violetta, sezonul 2, in ce episod Leon si Violetta vor fi din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| Ciocolina a răspuns:

Cei doi se impaca in ep. 79. Leon este in parc, pa banca de langa copacul cu flori, cand incepe sa cante Nuestro Camino. Vio il vede si i se alatura, iar dupa terminarea cantecului cei doi se impaca. Sunt cat pe aci sa se sarute, dar ii suna telefonul lui Leon si trebuie sa plece. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Pai daca te uiti azi, Violetta este intrebata de Leon daca il mai iubeste pe Diego si peste vreo 5-10 episoade o sa fie impreuna sau chiar in penultimul episod.