| Butterfly2110 a întrebat:

Buna TPU deci sunt o fana a episodului Violetta am inceput sa urmaresc sezonul 2 episoul 35 dar totusi ceva nu-mi place Leon si Violetta sunt despartiti, apoi Vio ii vede sarutindu-se pe Lara si Leon. Pina la sfirsit Leon si Vilu vor fi impreuna?

7 răspunsuri:
| MissPinkPurple a răspuns:

Nu, la sfarsit tomas va fi cu violetta pentru ca ei sunt personajele principale

| Butterfly2110 explică (pentru MissPinkPurple):

Dar cum sa fie impreuna e vorba despre sezonul 2 Tomas se intoarce?

| MissPinkPurple a răspuns (pentru Butterfly2110):

Aaaa am crezut ca pana la sfarsitul serialului

| Francescuta9 a răspuns:

Da,se vor impaca la Madrid.

| Lavyny26 a răspuns:

Da la sfârșitul sezonului 2 vor fi împreună, pentru că Violetta află că Diego punea la cale un plan cu Ludmila(iar Leon îl înregistrează).