| sabin89 a întrebat:

Între Clint Eastwood și John Wayne care ziceți că e (sau a fost) mai bun? Sau, cum am întreba în engleză, who was the bigger star?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Fiecare a fost foarte bun in felul său.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cei doi nu au jucat impreuna, cu toate ca le-am vazut mai mult in filmele western.
John Wayne a fost mai cunoscut (avand fata si miscarile carcteristice), dar Clint Eastwood a jucat si in mai multe filme de alt gen.

| Bula a răspuns (pentru darrio2007):

Da, se pare ca ai dreptate.
Multumesc pentru atentionare!
Corectat.

| sabin89 explică (pentru darrio2007):

Așa zic și eu, că amândoi au fost foarte buni. Și cred că îi putem compara, întrucât au jucat acelaș gen de filme. Pentru mine, poate că balanța înclină puțin înspre Clint, adică l-am îndrăgit ceva mai mult pe el. Dar, repet, amândoi au fost foarte buni.

| RaduRobertRO a răspuns:

Mai bun in cer sens? Ce credem noi, care a primit mai multe premii, a jucat in mai multe filme, a fost in activitate mai mult timp?

| sabin89 explică (pentru RaduRobertRO):

Care star a strălucit mai tare pe firmament happy