| kRedhead a întrebat:

Intrebare pentru fanii Bleach: Cu ce fete se 'intalneste' Toshiro in Bleach (in afara de Momo)? Nu de alta, dar caut niste poze (fanarturi sau secvente din anime) cu Toshiro impreuna cu o fata, am nevoie pentru niste desene. big grin Multumesc frumos! :*

3 răspunsuri:
| Notyourbusinesskid a răspuns:

Cu Karin (sora lui Ichigo)

| Madrill a răspuns:

Poti sa faci poze cu Toshiro cu orice fata, tot ce ai nevoie se numeste Photoshop si sa stii sa-l utilizezi.

| kRedhead explică (pentru Madrill):

Nu stiu nici macar sa il deschid, laptopul nu este al meu, este al mamei si nu ii pot baga programe care ocupa mult si n-are ce face cu ele. Am nevoie doar de o informatie, nu cred ca am cerut prea mult. poze caut si singura.