| GeorgianaVonGrunge a întrebat:

La ce serial sa ma uit? vreau ceva gen Gossip Girl[se poate si ceva SF]. multa intriga big grin. btw nu Vampire Diaries, Pretty Little Liars, Lost Girl sunt la zi cu episoadele.

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Star gate.

| Mariutsssa a răspuns:

Grey's Anatomy, CSI(daca vrei mister, actiune si chestii din astea), sau 90210(care e tot in gen Gossip Girl). Eu ma mai uit la "The Lying Game" si imi place foarte mult( e despre doua gemene separate la nastere, una a fost adoptata de o familie foarte bogata, iar cealalta are o viata mizerabila. Cea rasfatata vrea sa porneasca in cautarea mamei ei biologice, si o roaga pe sora ei geamana sa ii preia viata pentru cateva zile, si de aici vizionare placuta)tonguetongue

| Snicket a răspuns:

One tree Hill, The OC sunt EXACT la fel ca Gossip Girl cu fete/baieti big grin

| GeorgeLezeu a răspuns:

Teen wolf? sau poate iti place... supernatural? incearca happy

| IoanaEliza a răspuns:

Incerca 90210, One tree hill, The O.C., Lie to me, Grey's Anatomy, Sex and the City :X, The Secret Circle, Teen Wolf;