| yana_9783 a întrebat:

Vreau un serial bun ( cu actori tineri ), va rog. M-am uitat deja la Pretty little liars, the vampire diaries, gossip girl...

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

90210 e numai cu adolescentilove struck Grey's Anatomy nu-i cu actori chiar tineri dar este bestiallove struck

14 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Teen Wolf
Pretty Little Liars
True Blood
Gossip Girl
Angel
Blood Ties
Valemont
The Gates
Buffy The Vampire Slayer
Being Human
Moonlight
Ultraviolet
Kindred: The Embreced
Forever Knight
The Vampire Diaries
Grey's Anatomy
Daca vrei si un film din acest gen iti recomand seria "Twilight".

| georginika a răspuns:

Xyle XY...e foarte interesant filmul si te tine in suspans.

| ButterflyGirl a răspuns:

"Friday Night Lights" sau "The Secret Circle"

| StefiM a răspuns:

Anatomia lui grey e super

| yana_9783 explică (pentru StefiM):

Despre ce e vorba? am mai auzit pe aici pe colo de serialu asta.

| StefiM a răspuns:

E vorba despre niste doctori serialul are mai mult loc in spital dar nu e plictisitor sa prezinte doar medicina prezinta viata unui stagiar care nu e departe de cea a unui adolescent de liceu

| SophieHoran a răspuns:

Two and a half men(Doi barbati si jumatate) http:// v pe l a y. r o / s e r i a l s / b r o w s e. d o? s i d = 1 8 scuze de scris. pune-l fara pauze:D

| VLΛD a răspuns:

Psych

| Prӑjituricӑ a răspuns:

Incearca Hannah Montana =]]

| Denis_5853 a răspuns:

Iubiri secrete incepe pe prima tv luni-joi de la 7 seara! fundita?:*

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Supernatural o sa iti placa

| Lavinia_6538 a răspuns:

Csi : New York.
Ghost Whispers ( Mesaje de dincolo ).
:*

| Kristinaa a răspuns:

Twilight!

| dyananicoleta a răspuns:

True Blood
Friends
One Tree Hill