| CautNume a întrebat:

La cinema "N15" inseamna nerecomandat copiilor sub 15 ani, deci daca am 12 ani pot sa vad un film cu "N15"?

11 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Poti,dar doar cu parintii.

| TheStory a răspuns:

Nu ti se permite sa vezi filmul daca nu ai varsta corespunzatoare.

| Cherilyn a răspuns:

Tu ce intelegi prin "Nerecomandat copiilor sub 15 ani"? laughing
Casiera o sa-ti ceara buletinul; cred ca poti si tu sa-ti faci o idee despre ce va urma.

| CautNume explică (pentru Cherilyn):

Sa inteleg ca pentru tine "interzis" si "nerecomandat" inseamna acelasi lucru, nu?

| Cherilyn a răspuns (pentru CautNume):

Nu.
Depinde de zona in care locuiesti si de angajati, presupun.
La mine in oras ti se cere buletinul daca vrei sa te uiti la astfel de filme. happy

| CautNume explică (pentru Cherilyn):

Esti din Bucuresti?

| Cherilyn a răspuns (pentru CautNume):

Nu... Pitesti. happy
Tu nu ai 12 ani, asa-i?

| CautNume explică (pentru Cherilyn):

Am 12 ani, de ce?

| CautNume explică (pentru Cherilyn):

Acum astept sa inceapa filmul....ne-au lasat sa intram.

| c0ton a răspuns:

Pai nu, nu poti

| Bebbe133 a răspuns:

Clar nu o sa poti.