| Fintoiu_Alberto_1997 a întrebat:

Mă ajută cineva cu un scenariu de film, cunoscut și făcut în perioada comunista?

5 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

La ce îți folosește acel șcenariu am un prieten comunist care scrie la cerere șcenarii pentru filme are si firmă poți să faci contract cu el șî îti poate scrie special pentru tine ce îî ceri.

| Johny_George_1997 a răspuns:

Nea marin milionar

| Fintoiu_Alberto_1997 explică (pentru Johny_George_1997):

In word îmi trebuie

| Johny_George_1997 a răspuns (pentru Fintoiu_Alberto_1997):

Cauta pe google

| neludana2000 a răspuns (pentru Fintoiu_Alberto_1997):

Pe net, gasesti zeci de scenarii. In Word ti le introduci tu prin Office, astia nu dau ''mura-n gura'' trebuie sa muncesti si tu ceva.