| DenissaDenii a întrebat:

Mai demult am vazut pe PRO TV un film cu un grup de copii care erau in ceva tabara sau ceva de genu dar era legata de biserica si chestii din acestea, Si la intoarcere au fost inundatii si mai mult de jumatate din copii au murit.
Imi puteti zice cum se numea,

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu sunt foarte sigură, dar e posibil să fie vorba despre „The Flood: Who Will Save Our Children?" - Potopul (1993) cu Renee O'Connor.
Câteva imagini din filmul bazat pe o poveste reală: http://youtu.be/osQf8bnegbE
Numai bine.

| DenissaDenii explică (pentru Diabolique):

Acesta este. Multumesc mult!

| Diabolique a răspuns (pentru DenissaDenii):

Mă bucur. N-ai pentru ce.