| RaspundSincer a întrebat:

Am vazut mai demult un film si nu imi amintesc cum se numea. Era despre un grup de persoane care erau politisti, anchetatori sau ceva de genu si care s-au dus pe o insula nu mai stiu pentru ce motiv. Dupa un timp incep sa moara pe rand si isi dau seama ca vinovatul era unul dintr-e ei, parca un barbat.
Pana la urma scapa cativa si pleaca de pe insula.
Spuneti-mi daca stiti cumva ce film este. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Seamănă cu „Mindhunters" - Minţi ucigătoare (2004) cu LL Cool J.
http://www.imdb.com/title/tt0297284/

| Mwha a răspuns:

Am vazut si eu filmul la tv odata, parca prin 2009, asa ceva pe pro tv sau antena...

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Ten little indians?