| LolaKissTheGirl a întrebat:

Mai stiti ceva nou despre Katy Perry(adica sa fi aparut azi, ieri)?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Poi... s-a luat de Lady Gaga si de melodia ei Alejandro. A spus in revista Bravo nr. 17 din 17. 08. 2010 : "A folosit blasfemia ca pe o metoda de a-ti face publicitate, e la fel de ieftin ca un comediant care trage vanturi ca sa-si faca spectatorii sa rada!" De asemenea spune ca "Eu sunt foarte sensibila cu privire la subiectul religie.Asa am fost crescuta. Nu am putut niciodata sa ma consider norocoasa pentru. ca mama m-a invatat ca suntem binecuvantati. asadar cred in Dumnezeu si nu mi-a placut deloc sa vad cum Lady Gaga isi cam bate joc de religie in cel mai nou cip al ei."
In acelasi interviu a spus despre Miley Cyrus ca este o nouaBritney Spears doar ca mult mai rau!

| retouchan a răspuns:

Eu doar asta am gasit http://www.bestmusic.ro/katy-perry/stiri/

Sper ca sunt bune :-?

| AndruȘșca a răspuns:

Da stiu eu dar trebuie sa te uiti in fiecare zi sa vezi daca a aparut ceva nou despre ea.eu am gasit ceva de azi.http://www.wambie.com/.sunt si jocuri pe acolo. poti chiar sa te joci:P
Sper ca ti-am fost de folos:*