| NoGames a întrebat:

Mi-a povestit cineva mai de mult un film in care o persoana primea o caseta, iar la final scria ca daca au vizionat acea caseta vor muri in nu stiu cat timp...Cam asta e tot ce mi-a zis, stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Kiddzo a răspuns:

Ii chiar o serie. "The Ring" si "The Ring2". Cam in amandoua toata lumea moare pe acolo deci nu-i mare diferenta. Totusi, filmul e cat de cat ok.

7 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

The Ring`love struck Sper sa il gasesti. Este frumos filmul. Si mie mi-a placut mult. :*

| Zippy a răspuns:

Cred ca e Scarry Movie 4

| Bogdanux a răspuns:

Filmul se numeste The Ring, dar are si o continuare: The Ring Two.

| Deny1333 a răspuns:

Se numeşte "The Ring" XD

| Birjaru a răspuns:

The ring

| Diana3603 a răspuns:

Se numeste : the ring, vizioneza-l. sper, sa iti placa. big grin

| Anonim_2267 a răspuns:

Cred ca e din Scary Movie...