| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a povestit mai de mult cineva despre un film cu o fată care voia să se răzbune pe prietenele și iubitul ei, așa că începe să-i ucidă. Dacă-mi amintesc eu bine, din ce mi-a povestit aceea persoană fata voia să se răzbune pe ei pentru că au batjocorit-o.
La final, ea este prinsă iar două dintre prietenele ei supraviețuiesc (pe una din ele a apucat s-o înjughie).

Știe cineva cum se numește filmul? Sau știți vreun film asemănător?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

10 Year Reunion (2016)
https://www.youtube.com/watch?v=yjbxoHsKQ5Y

Altele: 13 Going On 30 (2004), Carrie (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place nickname-ul tau, dar jur ca n-am vazut comentarii mai stupide decat ale tale

| giulia283 a răspuns:

Tamara e asemanator e cu o tipa care e batjocorita oarecum si face nu stiu ce vraji. E interesant.