| emonbusiness a întrebat:

Mi-ar fi de folos daca m-ar putea ajuta cineva cu vreo informatie. Era vorba despre doi frati. Cel mare are o afacere in strainatate, unde se si casatoreste si dupa o vreme incepe sa bea si sa isi bata sotia. Se intoarce acasa, era foarte bogat, cred ca era un mic rege. Acasa afla ca fratele sau urmeaza sa se casatoreasca. Partea interesanta este ca era vorba de aceeasi femeie pe care o iubea fratele cel mare. Daca are idee cineva despre ce film este vorba sau macar de numele vreunui actor, mi-ar fi de mare folos.
Va multumesc!
(emonbusiness@yahoo.com)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee: sa cauti pe acest site http://www.indiancinemas.com/