| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Moare Geo din pariu cu viata...sad ma intreb daca va mai juca?

Răspuns Câştigător
| ticaela a răspuns:

In secventele din episodul urmator arata clar ca moare, deoarece toti sunt imbracati in negru si vorbeste de pomana sad. Poate o sa mai apara cand o sa isi,, aminteasca'' de ea si o sa o bage sad

16 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai si Vlad, Raluca trebuiau sa moara...si n-au murit. Poate nici Georgiana nu moare happy

| AnaAmalia31 a răspuns:

Geo numai are cum sa joace in film, daca personajul ei a murit! Deeee...

| DAAAAAAAAAA explică (pentru AnaAmalia31):

Deeeeeeeeeeee~! poate juca dar nu ca numele de geo....sa apara ea ca fiind alt personaj.dar asta mai tarziu momentan moare in film...

| AnaAmalia31 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Cum sa mai joace ea, cu fata ei, adica cu chipul ei, in film...Ai vzt tu vreodata in filme ca un personaj care moare, mai joaca ca fiind alt personaj?
Adica eu am personajul lu X! X moare! Si mai joc eu ca fiind personajul Y, tot cu fata personajul X, adica cu fata mea, in rol de alt personaj?
Thmneeeee...

| DAAAAAAAAAA explică (pentru AnaAmalia31):

Da exista asa ceva daca nu stiai!

| AnaAmalia31 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Poi da. spre exemplu face fantoma ei, sau isi aminteste de ea si arata secvente de mai de mult....Sau sa aiba o sora geamana! Dar in rest n-are cum, desteaptoo!

| DAAAAAAAAAA explică (pentru AnaAmalia31):

Si eu ce tot spun aicea acelasi lucru! desteaptoooo!

| AnaAmalia31 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Poi da...Dar aici nu se refera ca ea ar fi alt personaj, inteligenta dvs. Se refera tot la fostul ei personaj.

| DAAAAAAAAAA explică (pentru AnaAmalia31):

Si desteaptaaaa esti, ca tu nu ti-ai dat seama de asta, ca eu tot zic la ce ma refer, macar bine ca ti-ai dat rapunsul singura....macar atata ca te contrazici singura pe tine...laughing

| DAAAAAAAAAA explică (pentru AnaAmalia31):

Trebuia sa iti dai singura seama la ce vroiam sa spun chiar daca am gresit daca esti asa desteapta!laughing)

| AnaAmalia31 a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Stiam de prima data la ce te referi, dar stii cum e nu te pune la mintea prostilor ca o au odihnita!

| DAAAAAAAAAA explică (pentru AnaAmalia31):

Se pare ca te-ai facut proasta ca tu ai raspuns gresit...si nu ma ia tu pe mine cu ''stiam'' hai ma, ma lasi..asa spun totii cand nu stiu..si las-o balta cu dreptatea ta mai bine taci daca nu ai raspuns corect.

| DAAAAAAAAAA explică (pentru AnaAmalia31):

Si sa nu mai spun ca iti raspunzi singura la intrebariile tale..mai bine ti le raspunzi acasa in gand...sa nu te faci de ras aicealaughing)

| alexia222 a răspuns:

In secventa asa arata ca a murit.sad

| Goonies a răspuns:

Poate va juca carti.

| DeepKiss a răspuns:

Pai daca moare n-are cum sa mai joace.