| BulldogK a întrebat:

Nişte seriale bune de comedie? D-alea de o jumatate de ora episodul.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Modern family, The Last Man On Earth...

| RAY a răspuns:

Preferatele mele
Friends
Seinfeld
Will & Grace
Familia Bundy
M.A.S.H
F.R.I.E.N.D.S.
Teoria Big Bang
Doi barbati si jumatate
M.AS.H.
A treia planeta de la Soare
Just shoot me
Razboiul de acasa
Everybody loves Raymond
Extras
Desperate Housewives
Married with Children
The Fresh Prince of Bel Air
Ally McBeal
Suits
Friends
Modern Family
Psych

| faramatania a răspuns:

Room 104, Disjointed, Comrade Detective, The Last Man On Earth, Sex&Drugs&Rock&Roll, Don't Trust the B---- in Apartment 23, Mozart In The Jungle

| Elena9328 a răspuns:

Doi barbati si jumatate", "Teoria Big Bang" sau Mike si Molly

| bystefu a răspuns:

How i meet your mother.

| BulldogK explică:

In afara de astea clasice (Friends, Big Bang Theory, Modern Family, Bundy etc)

| MateiT a răspuns (pentru BulldogK):

Rick and Morty, e animatie dar eu am ras cu lacrimi

| anonim_4396 a răspuns (pentru MateiT):

Rick si morty e o mizerie overrated, si nu, nu e pentru oameni deștepți cum zic mai toti mancatorii de maro care se sparcaie pe ei ca sunt fani doar ca sa para ca sunt mai sofisticati neuronal.
E super annoying ragaiala aia continua a aluia, mazga aia verde scarboasa de la gura lui si boceala continua si vocea canceroasa a boracului.
De fapt asta si e serialul: o ragaiala si un hype doar pentru oligofreni cu arfe de stiintifici cufuriți.

| MateiT a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow da' eu chiar nu voiam sa insinuez ca e pentru oameni destepti. De fapt cand am raspuns aici, aveam in minte ca eu si un prieten de-al meu ne-am uitat si ne-a placut foarte mult, iar atunci cand am aratat si altora, noi fiind entuziasmati, celor mai multi nu le-au placut. Dar acei oameni erau FOARTE DESTEPTI, si totusi nu le-a placut
Imi pare rau daca te-a deranjat ca am scris asa aici. Te rog sa ma crezi ca nu voiam sub nici o forma sa spun ca ar fi cumva pentru cei alesi.
Mie imi place, si nu cred ca asta ma face mai bun decat nimeni, pur si simplu rezoneaza cu simtul meu al umorului
Orium iti multumesc pentru pasiunea cu care mi-ai raspuns
Iti doresc o zi frumoasa

| anonim_4396 a răspuns (pentru MateiT):

Nu te iert.
Iti doresc o zi ragaita si cu mazga verde.

| MateiT a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti multumesc
Nimic nu e vina ta

| Madalina_Ionela_1994 a răspuns:

Am catevabig grinivorce, Nurse Jackie, La bloc, Two and a Half Men, Modern Family.

| Anana191 a răspuns:

Baby daddy