| kMirke a întrebat:

Niste seriale?
Urmaresc : Supernatural ( terminat ), Teen Wolf ( incep sezonul 5 ) si as incepe Game of Thrones.
Alte seriale care merita urmarite? Tot asa, sa fie ceva supernatural, dragoste. ( ca in teen wolf )

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

TVD,The Originals,Hemlock Grove,True Blood,TSC,The Gates, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments, The Magicians, Damien

| Sn4k3 a răspuns:

True Blood
The Vampire Diaires
Nu le-am vazut, dar din ce-am auzit despre ele, astea sunt de genul dragoste/supernatural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X-Men de la Origini: Wolverine
X-Men Origins: Wolverine (2009) Trailer
Cu: Ryan Reynolds, Hugh Jackman

Trăind printre demoni
The Conjuring (2013) Trailer
Cu: Vera Farmiga, Patrick Wilson

Numere fatale
Knowing (2009) Trailer
Cu: Nicolas Cage

Cei ce veghează
Watchmen (2009) Trailer
Cu: Patrick Wilson, Malin Akerman, Jeffrey Dean Morgan, Jackie Earle Haley, Billy Crudup, Matthew Goode

Hancock
Hancock (2008) Trailer
Cu: Jason Bateman, Charlize Theron, Will Smith
Supernatural: Aventuri în lumea întunericului
Supernatural (2005) Trailer
Cu: Jensen Ackles, Jared Padalecki

Culoarul Morții
The Green Mile (1999) Trailer
Cu: Tom Hanks, Michael Clarke Duncan

Lucy
Lucy (2014) Trailer
Cu: Scarlett Johansson, Morgan Freeman

Harry Potter și Pocalul de Foc
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) Trailer
Cu: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson

Mumia: Mormântul Împăratului Dragon
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) Trailer
Cu: Brendan Fraser, Jet Li

Jumper: Oriunde, oricând
Jumper (2008) Trailer
Cu: Samuel L. Jackson, Jamie Bell, Hayden Christensen

Un vârcolac adolescent
Teen Wolf (2011) Trailer
Cu: Tyler Posey, Holland Roden, Dylan O'Brien, Crystal Reed, Colton Haynes

| Sn4k3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat ca a cerut seriale

| 393Dan a răspuns:

Heroes (mi-a placut foarte mult) ...acum stau si ma gandesc si realizez ca nu prea m-am uitat la seriale. Mai mult privesc emisiuni ca Survivor (daca nu te-ai uitat niciodata, sugerez sa incepi cu s13 - rupe, ar sa-ti placa, garantez), apprentice (UK imi place mai mult ca US), Big Brother (us).

| BogdanBz a răspuns:

Ash vs evil (continuarea filmului Evil dead), are doar 2 sezoane pana acum. Spartacus si Rome (2 seriale super faine ).

| anonyymuusss a răspuns:

Încearcă Sherlock, The mentalist.

| alex055 a răspuns:

Un serial bun The vampire diaries e cu dragoste si supernatural, dar te sfatuiesc sa urmaresti si game of thrones, inceputul nu e chiar asa fascinant, dar dupa cateva episoade o sa iti placa, parerea mea

| marriancosmin a răspuns:

Witches of East End. Este definitia serialelor cu supernatural si dragoste. Este serialul meu favorti, l-am vazut de 3 ori, si de fiecare data este fascinat si intrigant. De asemenea te poti uita la Orphan Black. Daca iti plac serialele, da-mi fundita. Iti sugerez sa nu te uiti la traillere ca nu sunt facute foarte bine, nu intelegi nimic.

| sebisebi95ro a răspuns:

Eu unul nu am urmarit seriale gen supernatural, dragoste dar iti recomand Prison Break toate cele 5 sezoane!
Serialul prezintă povestea intrigantă a lui Michael Scofield, interpretat de seducătorul Wentworth Miller, care înscenează jaful unei bănci pentru a ajunge în aceeași închisoare în care se află fratele său mai mare, Lincoln Burrows (Dominic Purcell). Așteptându-și rândul pentru scaunul electric după condamnarea în cazul unei crime pe care nu a comis-o, Lincoln se trezește coleg de închisoare cu fratele lui, în penitenciarul Fox River. Michael pune în aplicare, pas cu pas, un plan elaborat de evadare pentru el și fratele sau. Povestea se complică atunci când la mijloc intervin interese financiare și politice, dar și conspirații guvernamentale.
Link: https://vezi-online.com/episoade/prison-break