| BybyBlondina a întrebat:

Nu am inteles care este sfarsitul filmului Mirrors(Oglinzi ucigase). Ben vede tot ca si cum s-ar fi uitat in oglinzi.Nu stiu. Voi ati inteles? Vreau si eu sa stiu. Fnd

Răspuns Câştigător
| sweetydelya a răspuns:

El a murit...De aceea era prins intr-o oglinda ca si demoniii aia dementilaughing sa le zic asa...De aceea vedea totul pe invers. Sper ca te-am ajutatwinking

4 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu stiu sigur, dar din cate am inteles el a intrat in oglinda...sau ceva asemanator big grin

| ✿puffa✿ a răspuns:

Deci el practic nu mai era in lumea noastra.Era intr-o oglinda, dar imaginatia ta poate sa explice mai mult.Imagineaza-ti ce vrei ca din cauza asta e sf ca sa te fascineze si sa te duca cu gandu in mai multe direcii, tu alege ce directie vreitongue

| Teodora20 a răspuns:

Buna! El este prins intr-o oglinda, de aceea vede totul pe invers. Sper ca te-am ajutat!

| alessutz11 a răspuns:

Da, am inteles. A fost prins in oglinzi ca si ceilalti pe care i-a vazut. happy