| faLLeNNN a întrebat:

Nu gasesc nicaieri Naruto shippuuden 367 in romana. Este sters de peste tot. Daca il gasiti lasati un link. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, incearca aici!
http://www.filmeonlinez.com/desene-online/naruto-shippuden-episodul-367/

| faLLeNNN explică (pentru anonim_4396):

Mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru faLLeNNN):

Nu ai pentru ce!

7 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Pentru ca inca nu a aparut N.S ep 367. Pana acum au aparut doar 359 de episoade.Nu inteleg de unde a scos "TheMasive" link-ul ala

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Aici poti sa vezi toate episoadele in Naruto Shippuden, chiar si Naruto (prima serie)
http://www.animekage.org/naruto-shippuden/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

L-am scos pentru ca TheMasive are valoare si e mai bun ca Google.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floorTu esti GOD, tu traiesti in viitor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Multumesc, ajut oricand!