| Adina09 a întrebat:

Nu imi pot aminti numele unui desene animat de pe minimax.Era vorba de un ursulet imbracat in rosu si prietenii lui care mereu plecau si aveau multe aventuri. Daca cineva isi mai aduce aminte de el va rog spuneti-mi numele!

9 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Benjamin

| blackmoon8744 a răspuns:

Este,,Winnie the Plush"!

| Emylyo a răspuns:

Benjamin

| Anutza100 a răspuns:

Winnie the plus

| Adina09 explică (pentru Anutza100):

Nu este winnie imi pare rau.Dar iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti!

| Anutza100 a răspuns (pentru Adina09):

Na..Asta e...Mult noroc in continuare!

| Adina09 explică (pentru Anutza100):

Mersi mult:*

| laurxfun a răspuns:

Benjamin happy

| Adina09 explică:

Nu este nici Winnie si nici Benjamin...pentru ca m-am uitat si nu este nici unul din ele...imi patre rau dar oricum va multumesc ca ati incercat sa ma ajutati.Acest desene animat se difuza in 2005 -2006.